epm240t100c5n
Total 58 products from epm240t100c5n Manufactures & Suppliers
China EPM240T100C5N IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP Integrated Circuits ICs factory
Model Number:EPM240T100C5N
HENKOSINO TECHNOLOGY CO.,LTD
Site Member
China EPM240T100C5N factory
Place of Origin:CHINA
Model Number:EPM240T100C5N
Rozee Electronics Co., Ltd
Verified Supplier
China EPM240T100C5N Altera Chipscomponent IC Chips Electronic Components IC factory
Brand Name:Original
Model Number:EPM240T100C5N
Place of Origin:Original
Hong Kong Jia Li Xin Technology Limited
Verified Supplier
China EPM240T100C5N Integrated Circuits IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP factory
Brand Name:ALTERA
Model Number:EPM240T100C5N
Place of Origin:Shenzhen,China
AYE TECHNOLOGY CO., LIMITED
Guangdong
Brand Name:ALTERA
Model Number:EPM240T100C5 EPM240T100C5N EPM3032ATC44-10 EPM3032ATC44-10N
Place of Origin:Malaysia
Angel Technology Electronics Co
Hongkong
China EPM240T100C5N Programmable IC Chip FPGA With 240K Gates 100MHz 5V Supply factory
Brand Name:Intel
Model Number:EPM240T100C5N
Place of Origin:Multi-origin
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
China Surface Mount Integrated Circuit IC CPLD EPM240T100C5N 192MC 4.7NS 100TQFP factory
Brand Name:Intel
Model Number:EPM240T100C5N
EPM240T100C5N IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP Intel Product Details Description The EPM240T100C5N is a MAX II instant-on non volatile CPLD with speed grade 5 in 100 pin TQFP package. It is based on 0.18µm, 6 layer ...
Sanhuang electronics (Hong Kong) Co., Limited
China IC Chip QFN100 EPM240T100C5N Integrated Circuit factory
Brand Name:Original brand
Model Number:EPM240T100C5N
Place of Origin:China
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Active Member
Guangdong
China IC Integrated Circuits EPM240T100C5N TQFP-100 Programmable Logic ICs factory
Categories:IC Integrated Circuits
Country/Region:china
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
China EPM240T100C5N factory
Model Number:EPM240T100C5N
KANG DA ELECTRONICS CO.
Hongkong
China EPM240T100C5N PLD SMD Mounting FPGA Field Programmable Gate Array factory
Brand Name:Intel/Altera
Model Number:EPM240T100C5N
Place of Origin:CN
Shenzhen Filetti Technology Co., LTD
China EPM240T100C5N Integrated Circuits (ICs)
Embedded
Microcontrollers factory
Place of Origin:Shenzhen
Model Number:EPM240T100C5N
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Active Member
China EPM240T100C5N NEW AND ORIGINAL STOCK factory
Place of Origin:USA
Model Number:EPM240T100C5N
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
China ALTERA Integrated Chips ICS Electronics EPM240T100C5N IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP factory
Model Number:EPM240T100C5N
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., Ltd.
Beijing
China MAX II FPGA Programmable Logic ICS EPM240T100C5N CPLD FPGA factory
Model Number:EPM240T100C5N
LU'S TECHNOLOGY CO., Ltd.
China Altera Max Ii Epm240t100c5n SMD Integrated Circuit 192 Macro Cells 201.1MHz 0.18um factory
Model Number:EPM240T100C5N
Place of Origin:USA
EPM240T100C5N Altera CPLD MAX® II Family 192 Macro Cells 201.1MHz 0.18um Technology 2.5V/3.3V Automotive ...
Sunbeam Electronics (Hong Kong) Limited
China EPM240T100C5N factory
Model Number:EPM240T100C5N
EPM240T100C5N ProgrammableType In System Programmable DelayTimetpd(1)Max 4.7 ns VoltageSupply-Internal 2.5V, 3.3V NumberofLogicElements/Blocks 240 NumberofMacrocells 192 NumberofGates - NumberofI/O 80 OperatingTemperature 0°C ~ 85°C (TJ) MountingType ...