PM75B5LA060
Categories Power Driver Modules
Part Number: PM75B5LA060
Manufacturer: Powerex, Inc.
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: PM75B5LA060 More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Remark: Manufacturer: Powerex, Inc.. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Current: 75 A
Case/Package: Module
Products Category: Discrete Semiconductor - Power Driver Modules
Qty: 914 In Stock
Applications: Building automation Grid infrastructure Tablets
Voltage: 600 V
Isolation Voltage: 2.5 kV
Model Number: PM75B5LA060
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.