SM6T24CAY
Categories TVS Diodes / ESD Suppressors
Product Category :: TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature :: - 55 C
Pd - Power Dissipation :: 600 W
Package / Case :: DO-214AA
Maximum Operating Temperature :: + 150 C
Packaging :: Reel
Clamping Voltage :: 33.2 V
Breakdown Voltage :: 24 V
Polarity :: Bidirectional
Manufacturer :: STMicroelectronics
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.