lq050q5dr01
Total 4 products from lq050q5dr01 Manufactures & Suppliers
China LQ050Q5DR01 5.0 Inch Sharp LCD Panel 119.4×89.1×16.05 Mm Outline No Damage factory
Brand Name:SHARP
Model Number:LQ050Q5DR01
Place of Origin:KOREA
Normally White LQ050Q5DR01 SHARP 5.0 inch with 101.28×74.76 mm Active Area LCD display panel LQ050Q5DR01 Information Panel Model LQ050Q5DR01 Panel Brand SHARP Descrition a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×240 Panel Type a-Si TFT-LCD ...
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Verified Supplier
Guangdong
China LQ050Q5DR01 80PPI 320×240 QVGA 5.0" Sharp TFT LCD Display 101.28(W)×74.76(H) mm factory
Brand Name:SAHRP
Model Number:LQ050Q5DR01
Place of Origin:Japan
LQ050Q5DR01 5.0 INCH SAHRP TFT-LCD 320(RGB)×240, QVGA, 80PPI PIXEL-30 ~ 85 °C Industrial LCD Panel 1. Main Information: LQ050Q5DR01 is a 5.0" diagonal a-Si TFT-LCD display panel product from Sharp Corporation (hereafter called Sharp), with an integral ...