123a 58b01
Total 1 products from 123a 58b01 Manufactures & Suppliers
China 123A-58B01 ATTEND Technology CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS factory
Categories:Integrated Circuits IC
Country/Region:china
123A-58B01 CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS 67 Position Female Connector M.2 (NGFF) Mini Card Gold 0.020" (0.50mm) Black Category CONNECTORS Family 67 Position Female Connector M.2 (NGFF) Mini Card Gold 0.020" (0.50mm) Black Mfr ATTEND Technology Series Connectors Package Tape /reel Mounting Type Surface Mount Operating Temperature ,-40 C -100C (TJ) Package / Case SOIC Supplier Device Package 750 Base Product Number 123A...