xc5vsx95t 1ffg1136i
from 4 Products
XC5VSX95T-1FFG1136I IC FPGA Integrated Circuit Chip 640 I/O 1136FCBGA
China XC5VSX95T-1FFG1136I IC FPGA Integrated Circuit Chip 640 I/O 1136FCBGA on sale
HENKOSINO TECHNOLOGY CO.,LTD
Address: 6909A SEG Plaza, No. 1002 Huaqiang North Street, Futian District, Shenzhen City, China
XC5VSX95T-1FFG1136I
China XC5VSX95T-1FFG1136I on sale
XC5VSX95T-1FFG1136I NumberofLABs/CLBs 7360 NumberofLogicElements/Cells 94208 TotalRAMBits 8994816 NumberofI/O 640 NumberofGates - Voltage-Supply 0.95V ~ 1.05V MountingType Surface Mount OperatingTemperature -40°C ~ 100°C (TJ) Package/Case 1136-BBGA, FCBGA ......
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Address: 7F, Building F, Longjing Science park, 335 Bulong Road, Ma Antang Community, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China