xc5vsx95t 1ffg1136c
from 4 Products
XC5VSX95T-1FFG1136C IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA Integrated Circuits ICs
China XC5VSX95T-1FFG1136C IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA Integrated Circuits ICs on sale
HENKOSINO TECHNOLOGY CO.,LTD
Address: 6909A SEG Plaza, No. 1002 Huaqiang North Street, Futian District, Shenzhen City, China
XC5VSX95T-1FFG1136C
China XC5VSX95T-1FFG1136C on sale
XC5VSX95T-1FFG1136C NumberofLABs/CLBs 7360 NumberofLogicElements/Cells 94208 TotalRAMBits 8994816 NumberofI/O 640 NumberofGates - Voltage-Supply 0.95V ~ 1.05V MountingType Surface Mount OperatingTemperature 0°C ~ 85°C (TJ) Package/Case 1136-BBGA, FCBGA ......
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Address: 7F, Building F, Longjing Science park, 335 Bulong Road, Ma Antang Community, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China