pic16f87 i p
from 6 Products
Microchip Technology PIC16F87-I/ML
China Microchip Technology PIC16F87-I/ML on sale
Microchip Technology PIC16F87-I/ML IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN Part. PIC16F87-I/ML Manufacture Microchip Technology Description IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN Core PIC Core Size 8-Bit Speed 20MHz ROM 7KB (4K x 14) RAM 368 x 8 Connectivity I²C, SPI, UART/USART......
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Address: 7F, Building F, Longjing Science park, 335 Bulong Road, Ma Antang Community, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China
PIC16F87-I/P Electronic IC Components FLASH Microcontrollers Integrated Circuit Chip
China PIC16F87-I/P Electronic IC Components FLASH Microcontrollers Integrated Circuit Chip on sale
PIC16F87-IP Electronics Components Integrated circuit Chip IC Electronics 18/20/28-Pin Enhanced FLASH Microcontrollers with nanoWatt Technology Low-Power Features: • Power Managed modes: - Primary RUN: RC oscillator, 76 µA, 1 MHz, 2V - RC_RUN: 7 µA, 31.25 ......
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
PIC16F87-I/SS Microcontrollers And Embedded Processors IC MCU FLASH Chip
China PIC16F87-I/SS Microcontrollers And Embedded Processors IC MCU FLASH Chip on sale
PIC16F87-I/SS Specifications Part Status Active Core Processor PIC Core Size 8-Bit Speed 20MHz Connectivity I²C, SPI, UART/USART Peripherals Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Number of I/O 16 Program Memory Size 7KB (4K x 14) Program Memory Type FLASH ......
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Address: RM4,16/F HO KING COMM CRT 2-16 FAYUEN ST MONGKOKKL
PIC16F87-E/P
China PIC16F87-E/P on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
PIC16F87-I/P
China PIC16F87-I/P on sale
PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 18-PDIP...
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
PIC16F87-I/P
China PIC16F87-I/P on sale