ncp1203p60g
from 11 Products
NCP1203P60G Electronic IC Components PWM Current Mode Controller
China NCP1203P60G Electronic IC Components PWM Current Mode Controller on sale
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale
NCP1203P60G OutputIsolation Isolated InternalSwitch(s) No Voltage-Breakdown - Topology Flyback Voltage-StartUp 12.8 V Voltage-Supply(Vcc/Vdd) 7.8V ~ 16V DutyCycle 80% Frequency-Switching 60kHz Power(Watts) - FaultProtection Over Load, Over Temperature, ......
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Address: 7F, Building F, Longjing Science park, 335 Bulong Road, Ma Antang Community, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale
Converter Offline Flyback Topology 60kHz 8-PDIP...
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Address: 609 No. 4018, baoan Road, Xixiang Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale
KANG DA ELECTRONICS CO.
Address: FLT A 2/F Wang Wah MANS, 59 Texaco Road, Tai Wo Hau, Tsuen Wan, NT, HongKong.
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Address: ADD:#2307.Hangyuan West Building , Zhenhua Road , Futian district , Shenzhen , China
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Address: RM2508,BlockA,JiaheHuaqiangBuilding ShenNanMiddleRd,Futian District, ShenZhen, CN
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale
Shenzhen Xinshengyuan Electronic Technology Co., Ltd.
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
NCP1203P60G
China NCP1203P60G on sale