mvsc 220 4e1
from 17 Products
MVSC-220-4E1 5/2 Way Pneumatic Solenoid Valve 12V 24V 110V 220V
China MVSC-220-4E1 5/2 Way Pneumatic Solenoid Valve 12V 24V 110V 220V on sale
MVSC-220-4E1 5/2 Way Pneumatic Solenoid Valve 12V 24V 110V 220V This pneumatic solenoid valve can replace MINDMAN MVSC-220-4E1, 5 way 2 position, 1/4'' inlet and outlet size, 1/8'' exhaust size, 0.15 to 0.8 MPa working pressure, various voltages for your choice, such as 12VDC, 24VDC, 24VAC, 110VAC and 220VAC, etc, widely used in pneumatic systems. Order Code: Technical Data: Model No MVSC-220-3E1 MVSC-220-3E2 MVSC-220-4E1 MVSC-220-4E2 MVSC-220...
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Mindman MVSC-220-4E1 MVSC-220-4E2 Pneumatic Solenoid Valves Taiwan 2-Way 5-Port
China Mindman MVSC-220-4E1 MVSC-220-4E2 Pneumatic Solenoid Valves Taiwan 2-Way 5-Port on sale
Mindman MVSC-220-4E1 MVSC-220-4E2 Taiwan 2-Way 5-Port Solenoid valve Order Coder Specification Model 3E1 3E2 4E1 4E2 4E2C.P.R Bore No. 8A 6A, 8A Port size Rc1/4 Rc1/8, Rc1/4 No. of port 3 5 No. of position 2 2 3 Medium Air ......