mt41k128m16jt 125 ic
from 132 Products
MT41K128M16JT-125 IC Electronic Components SDRAM - DDR3L Memory IC 2Gb
China MT41K128M16JT-125 IC Electronic Components SDRAM - DDR3L Memory IC 2Gb on sale
AYE TECHNOLOGY CO., LIMITED
MT41K128M16JT-125 IT:K 2Gbit DDR3L SDRAM Memory IC Chip with 800MHz Clock Frequency in FBGA-96 Package
China MT41K128M16JT-125 IT:K 2Gbit DDR3L SDRAM Memory IC Chip with 800MHz Clock Frequency in FBGA-96 Package on sale
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
MT41K128M16JT-125:K
China MT41K128M16JT-125:K on sale
Rozee Electronics Co., Ltd
MT41K128M16JT-125:K Integrated Circuits (ICs) Embedded Microcontrollers
China MT41K128M16JT-125:K Integrated Circuits (ICs)
Embedded
Microcontrollers on sale
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Address: ROOM5115/F MINGSANGINDUSTRIALBLDG 19-21 HING YIPSTREET KWUN TONGKL
MT41K128M16JT-125 Memory DDR3L SDRAM IC 2Gbit Parallel 800MHz FBGA96
China MT41K128M16JT-125 Memory DDR3L SDRAM IC 2Gbit Parallel 800MHz FBGA96 on sale
MT41K128M16JT-125 Memory IC SDRAM DDR3L 2Gbit Parallel 800 MHz 13.75ns FBGA96 Specifications Product Attribute Attribute Value Data Rate: DDR3-1600 Package / Case: FBGA-96 FBGA Code: D9PTK Data Bus Width: 16 bit Memory Size: 2 Gbit Maximum Clock Frequency......
Shenzhen Retechip Electronics Co., Ltd
MT41K128M16JT-125:K NEW AND ORIGINAL STOCK
China MT41K128M16JT-125:K NEW AND ORIGINAL STOCK on sale
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
MT41K128M16JT-125 AAT:K IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96FBGA
China MT41K128M16JT-125 AAT:K IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96FBGA on sale
MT41K128M16JT-125 AAT:K Products Description: • VDD = VDDQ = 1.35V (1.283–1.45V) • Backward-compatible to VDD = VDDQ = 1.5V ±0.075V • Differential ......
DINGCEN INTERNATIONAL (HK) LIMITED
Address: 5A35, Building 205, Shangbu Industrial Zone, Futian District, Shenzhen, Guangdong
MT41K128M16JT-125 V:K
China MT41K128M16JT-125 V:K on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
MT41K128M16JT-125 AIT:K
China MT41K128M16JT-125 AIT:K on sale
MT41K128M16JT-125 AIT:K MemoryType Volatile MemoryFormat DRAM Technology SDRAM - DDR3L MemorySize 2Gb (128M x 16) MemoryInterface Parallel ClockFrequency 800 MHz WriteCycleTime-WordPage - AccessTime 13.75 ns Voltage-Supply 1.283V ~ 1.45V ......
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Address: 7F, Building F, Longjing Science park, 335 Bulong Road, Ma Antang Community, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China
MT41K128M16JT-125 IT:K High Performance Flash Memory Chips Unbeatable Speed and Reliability
MT41K128M16JT-125 IT:K High Performance Flash Memory Chips Unbeatable Speed and Reliability Product: MT41K128M16JT-125 IT:K Flash Memory Chips Parameters: • Capacity: 128Mbit/16MByte • Speed: 125 MHz • Package: TSOP • VDD: 1.8V • Operating Temperature: -......