mcs1806gs 5 30
from 7 Products
Sensor IC MCS1806GS-5-30 3kVRMS Isolated Hall-Effect Current Sensor
China Sensor IC MCS1806GS-5-30 3kVRMS Isolated Hall-Effect Current Sensor on sale
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
MCS1806GS-5-30-Z
China MCS1806GS-5-30-Z on sale
Current Sensor ±30A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)...
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Address: 609 No. 4018, baoan Road, Xixiang Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
MCS1806GS-5-30-P
China MCS1806GS-5-30-P on sale
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Address: RM2508,BlockA,JiaheHuaqiangBuilding ShenNanMiddleRd,Futian District, ShenZhen, CN
MCS1806GS-5-30-Z
China MCS1806GS-5-30-Z on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
MCS1806GS-5-30-P
China MCS1806GS-5-30-P on sale
MCS1806GS-5-30-P
China MCS1806GS-5-30-P on sale
MCS1806GS-5-30-Z
China MCS1806GS-5-30-Z on sale
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Address: 19A, Huaqiang North Hangdu Building, Futian District, Shenzhen