mcs1802gs 50
from 7 Products
Sensor IC MCS1802GS-50 3.3V Linear Hall-Effect Current Sensor
China Sensor IC MCS1802GS-50 3.3V Linear Hall-Effect Current Sensor on sale
Sensor IC MCS1802GS-50 3.3V Linear Hall-Effect Current Sensor [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% Low Price Guaranteed + Export to 108 countries, customer ......
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
MCS1802GS-50-P
China MCS1802GS-50-P on sale
Current Sensor ±50A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)...
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Address: 609 No. 4018, baoan Road, Xixiang Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
MCS1802GS-50-P
China MCS1802GS-50-P on sale
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Address: RM2508,BlockA,JiaheHuaqiangBuilding ShenNanMiddleRd,Futian District, ShenZhen, CN
MCS1802GS-50-P
China MCS1802GS-50-P on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
MCS1802GS-50-P
China MCS1802GS-50-P on sale
MCS1802GS-50-Z
China MCS1802GS-50-Z on sale
MCS1802GS-50-P
China MCS1802GS-50-P on sale
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Address: 19A, Huaqiang North Hangdu Building, Futian District, Shenzhen