lm2576t 12
from 6 Products
52kHz Integrated Circuit IC Chip LM2576T-12 Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-5
China 52kHz Integrated Circuit IC Chip LM2576T-12 Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-5 on sale
LM2576T-12 Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-5 Function Step-Down Output Configuration Positive ......