hlg 60h 36a
from 3 Products
50W module led power supply IP65 Constant current driver
China 50W module led power supply IP65 Constant current driver on sale
... area ,retail lighting and other applications where high luminous flux is desired. Specifications: Product Name 50W module led power supply HLG-60H-36A IP65 Constant current driver Model No HLG-60H-36A Power 60W...
Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd
320W 36V Electrical Lighting Accessories , Meanwell PWM Dimming Led Power Driver
China 320W 36V Electrical Lighting Accessories , Meanwell PWM Dimming Led Power Driver on sale
320W 36V Meanwell (MW) PWM dimming led driver HLG-320H-36A LED Power Supply Features: * Universal AC input / Full range (up to 305VAC) * Built-in active PFC function * Protections: ......
Hafe International Limited
Address: Registration: 15/B - 15/F Cheuk Nang Plaza250 Hennessy Road,Hong Kong
Submit your hlg 60h 36a inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Hafe International Limited
Products: 320W 36V Electrical Lighting Accessories , Meanwell PWM Dimming Led Power Driver