G101stn01 2 Industrial Tft Display
1-10 Results for
from 219 Products
G101STN01.2 AUO 10.1 Inch Industrial TFT Display 1024x600 Dots 50 Pin Lcd Display
China G101STN01.2 AUO 10.1 Inch Industrial TFT Display 1024x600 Dots 50 Pin Lcd Display on sale
Industrial TFT Display , G101STN01.2 AUO 10.1 Inch 1024x600 Dots TFT LCD Module TTL 50 Pins Interface Industrial TFT Display , G101STN01.2 AUO 10.1 Inch 1024x600 Dots Industrial TFT Display Key Specifications Special Features: Diagonal Size: 10.1 Inch ......
Zopin Technology Co.,Ltd
Original in stock 10.1 inch G101STN01.2 Industrial LCD Display Panel
China Original in stock 10.1 inch G101STN01.2 Industrial LCD Display Panel on sale
Original in stock 10.1 inch G101STN01.2 Industrial LCD Display Panel G101STN01.2 LCD Panel Product details : AUO LCD SCREEN G101STN01.2 Brand AUO Panel Model G101STN01.2 Diagonal Size 10.1 inch Type a-Si TFT-LCD , LCM Resolution 1024(RGB)×600, WSVGA, ......
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Address: Building A, VERSINO Building, Longhua New District, Shenzhen
...Industrial TFT Display 13.3 Inch, 13.3 Inch FHD Resolution Industrial Capacitive Touch LCD Monitor Product Description SFTO1330JD-7057A-CT TFT LCD display is a 13.3 inch color active matrix TFT LCD module using amorphous silicon TFT‘s (Thin Film Transistors) as an active switching devices. SFTO1330JD-7057A-CT TFT LCD display......
Shenzhen Saef Technology Ltd.
7 Inch 1024x600 Industrial TFT Display Active Matrix TFT Color LCD Display
China 7 Inch 1024x600 Industrial TFT Display Active Matrix TFT Color LCD Display on sale
...1024x600 pixels with RGB 50 pin interfacce. The display features an aspect ratio of 16:9. The power voltage (DVDD) ranges from 3.0V to 3.6V, with a typical value of 3.3V. It includes an anti-......
Aison Technology (HK) Co.,Ltd.
16.7M Color ST7262 5.0 Inch Industrial TFT Display
China 16.7M Color ST7262 5.0 Inch Industrial TFT Display on sale
ShenZhen Adia Techology CO.,LTD
LVDS Touch Screen Industrial TFT Display Anti Glare 8 Inch 1024x600 Weight 250g
China LVDS Touch Screen Industrial TFT Display Anti Glare 8 Inch 1024x600 Weight 250g on sale
COPYRIGHT Reshine Display (HK) Technology Co.,Limited
Address: Building H&L, XinWei 3rd Industrial Zone
Shenzhen Wanshujie Photoelectric Technology Co., Ltd.
Shenzhen Orientronic Display Electronic Co., Ltd.
Address: Honghu Industrial Park, Shajing Street, Bao'an District, Shenzhen City, Guangdong Province
40pin SPI RGB LCD Display Module 5.0 inch Industrial TFT Display
China 40pin SPI RGB LCD Display Module 5.0 inch Industrial TFT Display on sale
...-CT Lcd Type 5" TFT+CTP Resolution 480*854 dots TFT Interface SPI+RGB LUminance 450 cd/m2 Description of full hd lcd display CH500FW07A-CT is an industrial-grade liquid crystal display module produced by Chenghao LCD, which is specially designed for...
Shenzhen ChengHao Optoelectronic Co., Ltd.
8 Inch TFT Capacitive Touch Screen 1024x768 Industrial Tft Display
China 8 Inch TFT Capacitive Touch Screen 1024x768 Industrial Tft Display on sale
...TFT Capacitive Touch Screen 1024x768 Industrial Tft Display Industrial Android Serial Screen Display Module 8 inch Android 8.1 Touch Tablet After-sales Service Team: The after-sales service center is equipped with a professional technical service team with abundant experience in maintenance and support. Product Description product Name7 8 inch HMI industrial......