esd5z3 3t1g
from 3 Products
ESD5Z3.3T1G
China ESD5Z3.3T1G on sale
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Address: ADD:#2307.Hangyuan West Building , Zhenhua Road , Futian district , Shenzhen , China
ESD5Z3.3T1G 3.3V Clamping SOD-523 Package <1pF Capacitance Bi-Directional IEC 61000-4-2 Level 4 (30kV), ESD Protection High-Speed Data Line Defense Ideal for Portable Electronics
China ESD5Z3.3T1G 3.3V Clamping SOD-523 Package  on sale
ESD5Z3.3T1G 3.3V Clamping SOD-523 Package andlt;1pF Capacitance Bi-Directional IEC 61000-4-2 Level 4 (30kV), ESD ......
TOP Electronic Industry Co., Ltd.
Address: RM1441,GUO LI Bldg,ZhongHang RD.,Futian Dist.Shen Zhen,China
Submit your esd5z3 3t1g inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: ESD5Z3.3T1G 3.3V Clamping SOD-523 Package <1pF Capacitance Bi-Directional IEC 61000-4-2 Level 4 (30kV), ESD Protection High-Speed Data Line Defense Ideal for Portable Electronics