epm240t100c5n ic
from 15 Products
EPM240T100C5N IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP Integrated Circuits ICs
China EPM240T100C5N IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP Integrated Circuits ICs on sale
HENKOSINO TECHNOLOGY CO.,LTD
Address: 6909A SEG Plaza, No. 1002 Huaqiang North Street, Futian District, Shenzhen City, China
ALTERA Integrated Chips ICS Electronics EPM240T100C5N IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP
China ALTERA Integrated Chips ICS Electronics EPM240T100C5N IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., Ltd.
Surface Mount Integrated Circuit IC CPLD EPM240T100C5N 192MC 4.7NS 100TQFP
China Surface Mount Integrated Circuit IC CPLD EPM240T100C5N 192MC 4.7NS 100TQFP on sale
EPM240T100C5N IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP Intel Product Details Description The EPM240T100C5N is a MAX II instant-on non volatile CPLD with speed grade 5 in 100 pin TQFP package. It is based on 0.18µm, 6 layer ......
Sanhuang electronics (Hong Kong) Co., Limited
EPM240T100C5N Altera Chipscomponent IC Chips Electronic Components IC
China EPM240T100C5N Altera Chipscomponent IC Chips Electronic Components IC on sale
Hong Kong Jia Li Xin Technology Limited
Address: ROOM 1201,12/F TAI SANG BANK BUILDING 130-132 DES VOEUX ROAD,CENTRAL HK
Angel Technology Electronics Co
Address: FL16 Coastal Buidling East Block Nanshan District Shenzhen China 518000
EPM240T100C5N Integrated Circuits IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP
China EPM240T100C5N Integrated Circuits IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP on sale
AYE TECHNOLOGY CO., LIMITED
EPM240T100C5N Programmable IC Chip FPGA With 240K Gates 100MHz 5V Supply
China EPM240T100C5N Programmable IC Chip FPGA With 240K Gates 100MHz 5V Supply on sale