compact design sdc 66sl3
from 5328 Products
SDC HUADA SDC-66SL3 66-Pin Micro Rectangular Connector - 0.635 Pitch, High Density, Rugged & Compact
SDC HUADA SDC-66SL3: High-Pin Count Micro Connector for Dense & Demanding Applications The SDC HUADA SDC-66SL3 is a robust micro rectangular connector engineered for applications requiring high pin counts in a compact footprint. With 66 pins and a 0.635 pitch, this connector offers exceptional contact density, allowing for a high number of connections within a limited space. Part of the miniaturized SDC series, the SDC-66SL3......
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Sinbo Precision Mechanical Co., Ltd.
Compact Design and Independent Duct Design for Dust-Proof Variable Frequency Inverters
China Compact Design and Independent Duct Design for Dust-Proof Variable Frequency Inverters on sale
Shenzhen Veikong Electric Co., Ltd.
Address: 4F, Building 5, Dongluyang Industrial ,Park, No. 4, Tengfeng 4th Road, Fuyong Phoenix Third, Industrial Zone, Baoan District, Shenzhen China
Portable 20mm Plastic Stem Metered Aerosol Valve for Travel with Compact Design
China Portable 20mm Plastic Stem Metered Aerosol Valve for Travel with Compact Design on sale
CANGZHOU FUTURE INDUSTRY CO.,LTD
High-Density Networking Made Easy with LC Fiber Optic Connector Dual Connections and Compact Design
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., Ltd.
Oil Coolers Compact Design Finned Tube Coils / Water Heating Coils
China Oil Coolers Compact Design Finned Tube Coils / Water Heating Coils on sale
Hangzhou Fin Tube Co., Ltd.
Address: Yongchang Industrial Park, Yongchang, Fuyang District, Hangzhou, Zhejiang, China
High CRI RA 95 - 98 SMD 2835 LED 180lm 2.8mm*3.5mm High Bright Compact Design
China High CRI RA 95 - 98 SMD 2835 LED 180lm 2.8mm*3.5mm High Bright Compact Design on sale
...compact design, and industry standard smd package 2835 0.2W 0.5W 1W with various volt choices 3V 6V 9V 18V 36V to meet a wide range of various lighting application requirements. High bright compact design widely used in various lighting applications. Product Features of SMD 2835: -Compact SMD design with high brightness -Copper base with ultra ......
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.
Address: F Building, Yuanfen Industrial Zone,Longhua,Shenzhen,Guangdong,China
Compact Design Three Phase Electrical Motor With CE For New Energy Car
China Compact Design Three Phase Electrical Motor With CE For New Energy Car on sale
Jingxian Kaiwen Motor Co., Ltd
Address: No.86 Nanhua Road, Jingxian County, Xuancheng City, Anhui Province, China, 242599.
3.7V 145mAh 501232 Compact Design Lithium Polymer Battery For Bubble Machine
China 3.7V 145mAh 501232 Compact Design Lithium Polymer Battery For Bubble Machine on sale
...Compact Design Lithium Polymer Battery for Bubble Machine Li-polymer Battery 501232 Description The 3.7V 145mAh lithium polymer battery model 501232 is designed specifically for bubble machines, offering a compact and efficient power solution. With a capacity of 145mAh, this battery provides ample energy to keep the bubble machine operational while maintaining a lightweight profile. Its compact design......
Shenzhen Uneme Technology Co.,Ltd
...Compact Design Product Description: Metered Fragrance Diffuser Valve also called metered valve, metering valve and Fragrance diffusion valve. Perfect for jetsetters and travelers, this portable 20mm plastic stem metered aerosol valve is designed with convenience in mind. Crafted from lightweight, compact plastic, it takes up minimal space in your luggage. The compact design......
Hebei Jincheng Aerosol Valve Manufacture
Address: Economic development zone, Cangzhou, Hebei, China
Submit your compact design sdc 66sl3 inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: Portable 20mm Plastic Stem Metered Aerosol Valve for Travel with Compact Design