bta12 600brg
from 6 Products
TRIAC 600V 126A Electronic Integrated Circuits 3 Pin TO-220AB Insulated Tube BTA12-600BRG
China TRIAC 600V 126A Electronic Integrated Circuits 3 Pin TO-220AB Insulated Tube BTA12-600BRG on sale
BTA12-600BRG TRIAC 600V 126A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated Tube Applications : ON/OFF or phase angle function in applications such as static relays, ......
Shenzhen Weitaixu Capacitor Co.,Ltd
Address: 9E, Block A, Huaqiang Plaza, Huaqiangbei, Futian, Shenzhen, China
BTA12-600BRG NEW AND ORIGINAL STOCK
China BTA12-600BRG NEW AND ORIGINAL STOCK on sale
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
BTA12-600BRG
China BTA12-600BRG on sale
TRIAC Standard 600 V 12 A Through Hole TO-220...
KANG DA ELECTRONICS CO.
Address: FLT A 2/F Wang Wah MANS, 59 Texaco Road, Tai Wo Hau, Tsuen Wan, NT, HongKong.
BTA12-600BRG
China BTA12-600BRG on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
BTA12-600BRG
China BTA12-600BRG on sale