8N4QV01FG-1155CDI
Categories Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Part Number: 8N4QV01FG-1155CDI
Manufacturer: Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: 8N4QV01FG-1155CDI More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Mount: Surface Mount
Packaging: Bulk
Number of Pins: 10
Frequency Tolerance: 0.001 %
Operating Supply Voltage: 2.5 V
Min Operating Temperature: -40 °C
Products Category: Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Qty: 303 In Stock
Applications: Building automation Medical Connected peripherals & printers
Frequency: 83.33 MHz
Case/Package: CLCC
Frequency Stability: 50 ppm
Operating Supply Current: 155 mA
Max Operating Temperature: 85 °C
Model Number: 8N4QV01FG-1155CDI
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.