ATF1508AS-15QC100
Categories Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devic
Part Number: ATF1508AS-15QC100
Manufacturer: Microsemi
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: ATF1508AS-15QC100 More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Remark: Manufacturer: Microsemi. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount: Surface Mount
Speed Grade: 15
Max Frequency: 100 MHz
Number of Pins: 100
Number of Gates: 3000
Max Supply Voltage: 5.25 V
Number of Macrocells: 128
Max Operating Temperature: 70 °C
Number of Programmable I/O: 80
Products Category: Integrated Circuits (ICs) - Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devic
Qty: 659 In Stock
Applications: Broadband fixed line access Grid infrastructure Gaming
Memory Type: EEPROM
Case/Package: PQFP
Number of I/Os: 80
Contact Plating: Lead, Tin
Propagation Delay: 15 ns
Min Supply Voltage: 4.75 V
Operating Supply Voltage: 5 V
Min Operating Temperature: 0 °C
Number of Logic Blocks (LABs): 8
Model Number: ATF1508AS-15QC100
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.