SMBJ22CA-E3/5B
Categories TVS Diodes
Product Category :: TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature :: - 55 C
Pd - Power Dissipation :: 600 W
Package / Case :: DO-214AA
Maximum Operating Temperature :: + 150 C
Packaging :: Reel
Clamping Voltage :: 35.5 V
Breakdown Voltage :: 24.4 V
Series :: SMBJxA
Polarity :: Bidirectional
Manufacturer :: Vishay Semiconductors
Description: ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 22V 5% Bidir
Stock: In Stock
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.