ERZ-V09D820
Categories Varistors
Diameter :: 9 mm
Voltage Rating AC :: 50 VAC
Product Category :: Varistors
Peak Surge Current :: 3.5 kA
Termination Style :: Radial
Clamping Voltage :: 135 V
Series :: V
Varistor Voltage :: 82 VDC
Voltage Rating DC :: 65 VDC
Capacitance :: 2000 pF
Product :: MOV
Manufacturer :: Panasonics
Description: Varistors ZNR Transient/Surge Absorbers Type D
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.