EPM7160SLC84-10N Programmable IC Chip - High Performance Low Cost Solution
Categories Programmable IC Chip
Brand Name: Intel
Model Number: EPM7160SLC84-10N
Place of Origin: Multi-origin
MOQ: 1
Price: Negotiable
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 99999
Delivery Time: 1-7days
Packaging Details: Standard
Product Status: Obsolete
Programmable Type: In System Programmable
Delay Time tpd(1) Max: 10 ns
Voltage Supply - Internal: 4.75V ~ 5.25V
umber of Logic Elements/Blocks: 10
Number of Macrocells: 160
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
EPM7160SLC84-10N Programmable IC Chip
Features:
• Maximum operating frequency of 10MHz